Koncenatratory tlenu Lublin

Nasza firma działa jako wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Koncentrator tlenu Lublin, specjalistyczne łóżka oraz materace, wózki inwalidzkie, elektryczne i dziecięce, balkoniki, a także stabilizatory i ortezy to jedynie kilka pozycji z naszej oferty. Już od lat pomagamy Wam szybciej wracać do zdrowia.

Sklep ortopedyczny – Lublin i okolice

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjno-ortopedycznego. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w wyborze akcesoriów do rehabilitacji. Dzięki temu oferujemy naszym klientom tylko najlepszej jakości wyposażenie – dowodem są certyfikaty jakości, jakie posiada każdy produkt w naszym sklepie. Dbamy o to, aby nasi klienci cieszyli się z dużego wyboru i wygody. Nasz sklep ortopedyczny jest świetnie zaopatrzony – oferujemy wszystko, co jest potrzebne do efektywnej rehabilitacji. Nie musicie dłużej kompletować sprzętu w różnych punktach. Wystarczy skontaktować się z nami.

Realizacja świadczeń i pomoc w wyborze

Jeśli zależy Wam na pewnej pomocy w powrocie do zdrowia – polecamy oferowane przez nas produkty sprawdzonych marek. Realizujemy świadczenia na zakup sprzętu ortopedycznego oraz środków pomocniczych. Decyzję o zakupie można skonsultować z naszymi specjalistami. W ten sposób wybierzecie sprzęt dopasowany do Waszych potrzeb lub do potrzeb Waszych najbliższych. Polecamy solidne łóżka rehabilitacyjne i wytrzymałe wózki inwalidzkie. Lublin, a w zasadzie całe województwo lubelskiego, to tereny, na których dostarczymy sprzęt prosto pod wskazany adres. Po więcej informacji zapraszamy do odpowiedniej zakładki na naszej stronie.

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

W naszej wypożyczalni oferujemy taki sprzęt jak łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, kule czy koncentratory tlenu. Lublin to dogodna lokalizacja, dzięki której jesteśmy dostępni dla szerokiego grona klientów. Zapewniamy pełną wygodę w postaci montażu i dowozu sprzętu do pacjenta. Nasza wypożyczalnia umożliwia skuteczną rehabilitację za niską cenę.

Serwis sprzętu do rehabilitacji

Prowadzimy również serwis sprzętu rehabilitacyjnego. Wykonujemy naprawy najczęstszych usterek, jak i tych pojawiających się okazyjnie. Wycena naprawy jest realizowana bezpłatnie z możliwym dojazdem do domu klienta.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy naszym klientom wygodę i pewność. Dajemy szerokie możliwości wyboru sprzętu do rehabilitacji, który spełnia wymagane normy. Współpracujemy z najlepszymi markami na światowym rynku. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami – przez telefon, wiadomość e-mail lub przez osobistą wizytę w naszym sklepie i wypożyczalni.

Budujemy wózki inwalidzkie na indywidualne zamówienie