Sklep Allmedic

Swoją działalność opieramy na dystrybucji sprzętu rehabilitacyjno - ortopedycznego.

Realizujemy świadczenia na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze.

W doborze zaopatrzenia pomaga nasz wyspecjalizowany i doświadczony personel.

Gwarantujemy fachową i miłą obsługę oraz wysoka jakość sprzedawanych przez nas produktów.
Firma Allmedic to sprawdzony sklep ortopedyczny. Lublin jest miastem, na którego obszarze koncentrujemy swoją działalność. W ofercie naszego sklepu można znaleźć różnorakie wyposażenie rehabilitacyjne, które jest przeznaczone zarówno do zakupu, jak i wynajmu. Osoby o różnorakich schorzeniach znajdą tu pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Sklep rehabilitacyjny w Lublinie

Prowadzimy własny sklep ze sprzętem do rehabilitacji. W sprzedaży oferujemy łóżka rehabilitacyjne oraz poduszki i materace przeciwodleżynowe przeznaczone dla osób, które są poddawane różnym zabiegom rehabilitacyjnym. Jest to specjalistyczny sprzęt, który umożliwia rehabilitantowi pracę z osobą unieruchomioną lub o ograniczonych możliwościach ruchowych. Do wyboru są również wózki inwalidzkie, w tym modele specjalistyczne takie jak te napędzane elektrycznie lub wózki dla dzieci. W ofercie sklepu znajdują się balkoniki i podpórki przeznaczone dla osób w podeszłym wieku oraz wszystkich tych, którzy borykają się z problemami związanymi z poruszaniem się. Firma sprzedaje również stabilizatory i ortezy, przydatne po doznaniu większego urazu. W naszym sklepie można znaleźć także inny, bardziej uniwersalny sprzęt, w tych chociażby ciśnieniomierze.

Wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji

Oprócz sprzedaży tego typu sprzętu firma zajmuje się również jego wypożyczaniem, co stanowi dogodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują danych urządzeń tylko na jakiś czas. W ten sposób działamy w Lublinie jako wypożyczalnia wózków inwalidzkich, łóżek, kuli, balkoników oraz wyposażenia takiego jak koncentratory tlenu. Atrakcyjne warunki wypożyczania sprawiają, że z naszej oferty korzysta wielu klientów z Lublina i okolic. Firma zapewnia montaż sprzętu oraz dowóz pod adres wskazany przez zamawiającego. Wszystkie modele sprzętu rehabilitacyjnego, jakie znajdują się w ofercie tego sklepu, odznaczają się wysoką jakością. To produkty od znanych i cenionych producentów z branży wyposażenia do rehabilitacji.

Serwis sprzętu do rehabilitacji

Allmedic oferuje szybką i profesjonalną naprawę sprzętu rehabilitacyjnego. Sklep zapewnia wszystkie części eksploatacyjne i zamienne. W zakresie jego usług znajduje się reperacja wózków inwalidzkich każdego typu, w tym również z silnikiem elektrycznym, a do tego wymiana kół i poszczególnych części. Specjaliści z naszej firmy podejmują się regulacji sprzętów, a także malowaniem, klejeniem czy spawaniem naruszonych konstrukcji. Z oferty mogą skorzystać osoby, które chcą zlecić uszycie tapicerki lub innego elementu dodatkowego – klina, podpory, poduszki lub torby.

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Nasza firma zapewnia dostęp do sprzętu rehabilitacyjnego z najwyższej półki, dzięki czemu leczenie i rehabilitacja mogą być znacznie bardziej efektywne. Oprócz tego każdy zlecający może skorzystać z profesjonalnego doradztwa pracowników sklepu. Kontakt możliwy jest przez telefon, e-maila lub poprzez osobistą wizytę w oddziale sklepu, który znajduje się w centrum Lublina.

Nasz asortyment

 • Łóżka
 • Materace przeciwodleżynowe
 • Wózki inwalidzkie
 • Wózki elektryczne
 • Wózki specjalnie dziecięce
 • Balkoniki i podpórki
 • Poduszki przeciwodleżynowe
 • Stabilizatory, ortezy
 • Pieluchomajtki
 • Sprzęt rehabilitacyjny
 • Ciśnieniomierze
 • Nebulizatory

Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego na terenie całego woj. Lubelskiego